Upřesňující informace k distribuci osobních ochranných prostředků

Na základě dotazu od jedné organizace zpřesňujeme informaci týkající se distribuce OOP. Pro sociální služby domov pro seniory, domov se zvláštním režimem a domov pro osoby se zdravotním postižením nyní nově zajišťuje distribuci OOP odbor zdravotnictví MHMP a výdejním místem je Městská poliklinika Praha, Spálená 12, 110 00 Praha 1. Vzhledem ke změněnému místu výdeje prosíme o trpělivost a toleranci při vydávání OOP, věřte, že všichni děláme maximum pro to, aby se k Vám prostředky, které máme k dispozici, dostaly co nejdříve.  

K případnému odběru budete jednotlivě vyzýváni prostřednictvím e-mailu. Více informací získáte na Zdravotnickém portálu města Prahy.

 

Pro ostatní služby zůstává distribuce OOP i nadále v gesci odboru sociálních věcí  MHMP a výdej realizuje Centrum sociálních služeb Praha na adrese Žilinská 2 (pouze těchto služeb se týkal internetový dotazník, který byl včera avizován).  

Pro ty organizace, které vedle výše uvedených domovů provozují i další sociální služby, tak vzniká jistá dvoukolejnost pro vyzvedávání OOP.

 

Za případné komplikace se omlouváme.

 

PhDr. Tomáš Klinecký

ředitel odboru sociálních věcí

 

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

MAGISTRÁT HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY

Odbor sociálních věcí

Charvátova 145/9, 11000 Praha 1

Tel.: +420 236 004 156, +420 733 676 453

tomas.klinecky@praha.eu

www.praha.eu

 Portál pro sociální oblast města Prahy

Domovská stránka